Wierzymy w czyste składniki

Wierzymy w czyste składniki

Autentyczne piękno jest naturalne i proste.

Produkty

WIERZYMY W AUTENTYCZNE PIĘKNO

To nasze wspólne przekonanie,

które nas łączy i inspiruje.

Bądź sobą i dołącz do nas.

WIERZYMY

że sekret autentycznego piękna tkwi

w naturalności i prostocie.

Naturalne piękno nie potrzebuje wyszukanych

aplikacji i filtrów fotograficznych,

ale wyrazistej osobowości.

WIERZYMY

w czyste składniki

ze starannie dobranych źródeł

oraz wegańskie receptury nie

zawierające siarczanów ani silikonów.

 

WIERZYMY

w uczciwe rzemiosło, empatię,

doświadczenie i umiejętności.

 

Stań się częścią

ruchu dążącego do

autentycznego piękna.

Starannie wyselekcjonowane, wolne od i wegańskie

Aby podkreślić Twoje naturalne piękno, wybieramy czyste składniki z starannie wyselekcjonowanych źródeł. Nasze produkty są wolne od silikonów, środków powierzchniowo czynnych z grupy siarczanów, parabenów, olejów mineralnych i sztucznych barwników, które zastępujemy skutecznymi składnikami wegańskimi. Przykładamy niezmiernie dużą wagę do procesu doboru i łączenia składników, ponieważ wierzymy, że liczy się cały proces tworzenia, a nie tylko efekt końcowy.

Memento

Usługa Memento AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT pozwala fryzjerowi dopasować pielęgnację tak, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom, nastrojowi klienta oraz ilości czasu, jakim dysponuje. Dowiedz się, jak starannie połączyć wyselekcjonowaną Esencję z wybraną Maską z asortymentu, by przygotować spersonalizowany zabieg pielęgnacyjny. Podczas rozszerzonej usługi Memento stosuje się kombinację stukania, kolistych ruchów, masażu poprzecznego i liniowego, by wspomóc wewnętrzne piękno i spokój klienta, przywracając je od środka. Aby uzyskać finalny moment wyciszenia, specjalne słuchawki i opaska na oczy, pozwalają klientowi salonu odciąć się od świata zewnętrznego i poświęcić tę chwilę na powrót do samego siebie.

Memento
Produkty

Memento

By stworzyć podstawę dla pięknych włosów, klienci salonu mogą skorzystać z oddziałującej na wiele zmysłów usługi Memento AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, inspirowanej koncepcją mindfulness… Przekonaj się, jak pełna harmonii usługa przy myjce oczyszcza włosy i skórę głowy, a dzięki masażowi koncentrującemu się na określonych punktach nacisku, zapewnia odprężenie i przywraca równowagę włosom, umysłowi i ciału. Powolne, rytmicznie wykonywane ruchy sprzyjają stworzeniu atmosfery, która na długo zapisze się w pamięci klienta.

Memento
Produkty

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF