Skip to Content

Ciesz się darmową dostawą na wszystkie zamówienia

KONTAKT

Ups – coś musiało pójść nie tak. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami telefonicznie (Tel.: 0800 38 38 838).

Czy masz jakieś pytania dotyczące Authentic Beauty Concept?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub napisz do nas na adres: info@authenticbeautyconcept.pl

* Pole wymagane

400
30
40
25

Załączniki

lub przeciągnij pliki tutaj

Administratorem Twoich danych osobowych jest Henkel Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa). Przetwarzamy Twoje dane w celu obsługi złożonego przez Ciebie zapytania lub zgłoszenia oraz dla potrzeb obrony przed ewentualnymi roszczeniami bądź dochodzenia takich roszczeń.

Możesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, a także masz prawo dostępu do Twoich danych, w tym otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania danych, do żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępnych jest w Polityce prywatności.

* Aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie, potrzebujemy informacji oznaczonych gwiazdką. Inne informacje są opcjonalne i zostaną wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

 

Nasz zespół Authentic Beauty Concept skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT

WYSZUKIWARKA SALONÓW
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIE

Zostań z nami w kontakcie