Skip to Content

Ciesz się darmową dostawą na wszystkie zamówienia

COMMUNITY GATHERING

You need to accept cookies to play this video

Nasza społeczność jest sercem Authentic Beauty Concept, ponieważ ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy. Dlatego wierzymy w #AuthenticBeautyMovement: ponieważ jesteśmy przekonani, że nasza marka to coś więcej niż „tylko” produkty i że tworzenie społeczności, która wyznaje te same wartości, jest dla nas najlepszym sposobem uczenia się od siebie nawzajem i rozwoju. Jesteśmy ruchem, który pracuje razem i dzięki temu osiąga wielkie rzeczy. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, są nasze inspirujące i interaktywne spotkania naszej społeczności, które polegają na pracy nad innowacjami innowacji, inspirowaniu się nawzajem oraz pobudzaniu kreatywności oraz dzieleniu się pomysłami.

Każdy proces twórczy zaczyna się od inspiracji: dlatego Gathering dla społeczności rozpoczął się serią inspirujących przemówień różnych zaproszonych mówców. Seminaria Look-and-Learn oferowały nie tylko teorię, ale również praktyczne szkolenie. Nasza Global Creative Advocate, Hester Wernert-Rijn, pokazała swoje zamiłowanie do autentycznej stylizacji, a nasz US Advocate, Evan Joseph, podzielił się swoją wiedzą na temat strzyżenia, układania i pielęgnacji włosów z teksturą. Ponadto stylistka fryzur i makijażu Juliette den Ouden podzieliła się swoją opinią na temat współczesnego piękna.

Jeśli chodzi o Beyond Hair, niemiecki wizażysta Helge Branscheidt pokazał jak stworzyć "make up no make up".

Marta Zawiślańska, Polska Advocate połączyła siły z Trenerką Authentic Beauty Concept - Joanną Żuchowicz podczas warsztatów cyfrowych, gdzie podzieliły się technikami i poradami, które miały się przydać podczas kolejnego dnia. Jeśli chodzi o Beyond Hair, niemiecki wizażysta Helge Branscheidt pokazał jak stworzyć "make up no make up".

Nasza społeczność, zainspirowana i pełna nowych pomysłów, miała szansę wykazać się kreatywnością i stworzyć własne, autentyczne stylizacje oraz treści cyfrowe podczas serii warsztatów. Warsztaty obejmowały makijaż, stylizację, fryzurę, tworzenie contentu oraz końcową profesjonalną sesję zdjęciową. Współpracując z naszymi ekspertami, nasza społeczność wykorzystała w praktyce to, czego nauczyła się dzień wcześniej, tworząc stylizacje modelek i rejestrując je w formie filmów i zdjęć — od zabawnych przejść przed i po, po urzekające, nastrojowe filmy.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT

WYSZUKIWARKA SALONÓW
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIE

Zostań z nami w kontakcie