COMMUNITY GATHERING

You need to accept cookies to play this video

Nasza społeczność jest sercem Authentic Beauty Concept, ponieważ ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy. Dlatego wierzymy w #AuthenticBeautyMovement: ponieważ jesteśmy przekonani, że nasza marka to coś więcej niż „tylko” produkty i że tworzenie społeczności, która wyznaje te same wartości, jest dla nas najlepszym sposobem uczenia się od siebie nawzajem i rozwoju. Jesteśmy ruchem, który pracuje razem i dzięki temu osiąga wielkie rzeczy. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, są nasze inspirujące i interaktywne spotkania naszej społeczności, które polegają na pracy nad innowacjami innowacji, inspirowaniu się nawzajem oraz pobudzaniu kreatywności oraz dzieleniu się pomysłami.

Każdy proces twórczy zaczyna się od inspiracji: dlatego Gathering dla społeczności rozpoczął się serią inspirujących przemówień różnych zaproszonych mówców. Seminaria Look-and-Learn oferowały nie tylko teorię, ale również praktyczne szkolenie. Nasza Global Creative Advocate, Hester Wernert-Rijn, pokazała swoje zamiłowanie do autentycznej stylizacji, a nasz US Advocate, Evan Joseph, podzielił się swoją wiedzą na temat strzyżenia, układania i pielęgnacji włosów z teksturą. Ponadto stylistka fryzur i makijażu Juliette den Ouden podzieliła się swoją opinią na temat współczesnego piękna.

Jeśli chodzi o Beyond Hair, niemiecki wizażysta Helge Branscheidt pokazał jak stworzyć "make up no make up".

Marta Zawiślańska, Polska Advocate połączyła siły z Trenerką Authentic Beauty Concept - Joanną Żuchowicz podczas warsztatów cyfrowych, gdzie podzieliły się technikami i poradami, które miały się przydać podczas kolejnego dnia. Jeśli chodzi o Beyond Hair, niemiecki wizażysta Helge Branscheidt pokazał jak stworzyć "make up no make up".

Nasza społeczność, zainspirowana i pełna nowych pomysłów, miała szansę wykazać się kreatywnością i stworzyć własne, autentyczne stylizacje oraz treści cyfrowe podczas serii warsztatów. Warsztaty obejmowały makijaż, stylizację, fryzurę, tworzenie contentu oraz końcową profesjonalną sesję zdjęciową. Współpracując z naszymi ekspertami, nasza społeczność wykorzystała w praktyce to, czego nauczyła się dzień wcześniej, tworząc stylizacje modelek i rejestrując je w formie filmów i zdjęć — od zabawnych przejść przed i po, po urzekające, nastrojowe filmy.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT

WYSZUKIWARKA SALONÓW
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIE

Zostań z nami w kontakcie