Skip to Content

Ciesz się darmową dostawą na wszystkie zamówienia

RUP Coiffeur

WE BELIEVE IN AUTHENTIC BEAUTY

THE NEW PATH TO AUTHENTIC HAIR

TO MÓJ SALON

Szukając miejsca na mapie Krakowa kierowałam się klimatem dzielnicy mojego ulubionego Podgórza. Odrestaurowane kamienice i zielona okolica stanowią przyjemne otoczenie w drodze do salonu o każdej porze roku.  

Stworzyłam kameralny salon, urządzając go w stylu modern Art Deco z kobiecą łazienką, która przenosi nas nieco w egzotyczne miejsce. Wyodrębnione strefy, w których można się zrelaksować, odpocząć, a także wypić pyszną kawę w klimatycznej filiżance. Zapachowe świece i kwiaty są uzupełnieniem atmosfery. Salon to miejsce spotkań, w którym gościmy bliskich dla nas ludzi, a z uwagi na kameralną przestrzeń, każdy czuje się u nas zaopiekowany. 

 

You need to accept cookies to play this video

CO KOCHAM

Zamiłowanie do fryzjerstwa wyrażam w najlepszej formie tego, jak pracuję, aby klienci zawsze mogli się cieszyć pięknymi włosami. Rozumiem wartość jaką stanowią dla nas stylizacje. Tworzenie fryzury zaczyna się od wysłuchania oczekiwań klienta i dopasowaniu całej koncepcji kreacji do stylu życia klientki. Zawsze powtarzam, że praca fryzjera z klientem opiera się na współpracy. Dzięki wzajemnemu zaufaniu dążymy do wymarzonego efektu. Wtedy mam pewność, że pielęgnacja i każdy samodzielny krok w pielęgnacji włosów moich klientów jest świadomy. Jestem odpowiedzialna za ich wizerunek, dlatego tak ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego z nich. Wszędzie szukam inspiracji, każda nowa osoba w salonie to wyzwanie, któremu z przyjemnością się oddaję. 

MOJA HISTORIA 

Fryzjerstwo towarzyszy mi od zawsze jednak z chwilą pójścia na studia wybrałam jednocześnie dwie drogi zawodowe. Obydwa kierunki z powodzeniem się uzupełniały, ale śmiało mogę stwierdzić, że to fryzjerstwo wybrało mnie. Zaczęłam od stylizacji włosów przy sesjach zdjęciowych, ślubnych upięciach, a z czasem mocno rozwinęłam się w koloryzacji, którą uwielbiam. Teraz te wszystkie dziedziny są mi nieodłączne. Traktuję usługę kompleksowo tworząc jej kształt poprzez koloryzację, strzyżenie i stylizację.  

MÓJ ZESPÓŁ

Tworząc swój salon wiedziałam, że będę się otaczać ludźmi z wielkim sercem i pasją do fryzjerstwa. Po epizodzie jako nauczycielka w szkole fryzjerskiej mogłam do zespołu wybrać perełki, które realizują się ze mną w zawodzie od lat. Tworząc team zawsze powtarzam, że polegamy na współpracy i jesteśmy dla siebie wsparciem, dlatego jest u nas gościnnie i można odpocząć. Wyrażamy ogromną chęć do rozwoju, dlatego szkolenia są nieodłączną częścią naszej pracy. Pracujemy w wysokim standardzie jednak każda z nas ma swoją kreatywność, osobowość, którą wyraża na swój sposób, dzięki czemu trafiają do nas klienci o podobnych gustach. Cenimy sobie prawdę, wewnętrzną radość i zgodę z samym sobą.

PRAKTYKI ZROWNOWAŻONEGO ROZWOJU 

 W swoim salonie, jak i w codziennym życiu, zwracam szczególną uwagę na przyjazną postawę wobec ludzi i przyrody. To kroki, które pozwalają nam dbać o to, co nas otacza. Korzystamy z wielorazowych pelerynek, cenimy podawanie kawy w pięknych filiżankach. Świadomość naszych gości skłania nas do oferowania im czegoś więcej, dlatego w naszym salonie Reffil Bar sprawdza się nadzwyczaj dobrze. Cieszymy się, że w każdych krokach możemy wspólnie dbać o naszą planetę. 

You need to accept cookies to play this video

MOJE ULUBIONE PRODUKTY

 • Airy Spray Teksturyzujący do włosów 300 ml

  Suchy spray nadający włosom teksturę i objętość

  150 zł

  (50 zł / 100 ml) 
 • Woda Toaletowa 50ml

  Czysty, świeży i kobiecy zapach do skóry i włosów

  245 zł

  (490.00 zł / 100 ml) 

Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie, czy udostępnione opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt, ale działania te nie obejmują wszystkich opinii udostępnionych w naszym Sklepie. Pamiętaj, że średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich opinii dla danego Produktu. Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii określonymi w naszym Regulaminie

ODWIEDŹ NAS

RUP

COIFFEUR

ZAREZERWUJ WIZYTĘ