Skip to Content

Beverly Hills Showroom

WE BELIEVE IN AUTHENTIC BEAUTY

THE NEW PATH TO AUTHENTIC HAIR

Pierwszy salon Beverly Hills powstaje w 1997 roku w Szczecinie, a 26 lat później sieć Akademia Urody Beverly Hills może poszczycić się pozycją jednej z największych sieci z kapitałem polskim na rynku. Nasze salony znaleźć można w takich miastach jak: Poznań, Warszawa, Szczecin, Świnoujście, Rzeszów czy Lublin.

You need to accept cookies to play this video

Najważniejszymi wartościami dla naszego zespołu jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dla osób, które w kwestii swojego wyglądu marzą o naturalności oraz nietuzinkowym podejściu. Każdy klient jest dla nas wyjątkowo ważny.

 
Filozofia Authentic Beauty Concept oparta na manifeście naturalnego piękna stanowi źródło inspiracji wystroju naszego salonu. Wnętrze jest nowoczesne, klimatyczne. Jako element wprowadzający niepowtarzalny klimat i ocieplający minimalistyczny wystrój wykorzystaliśmy drewno oraz żywe rośliny, nawiązujące do natury, które sprawiają, iż czujemy się w takiej przestrzeni szczęśliwsi i bardziej zrelaksowani. Dopełnieniem wystroju są akcenty w odcieniu różowym – kolorze również nie bez znaczenia, japońskiej kulturze symbolizującym życie oraz zdrowie.

Nasz salon to klimatyczne miejsce, które wypełnia miła atmosfera, pasja a usługi wykonywane są na najwyższym poziomie tak, aby każdy kto nas odwiedzi poczuł się autentycznie wyjątkowo.

Ponieważ dbamy o środowisko, z myślą o przyszłych pokoleniach, w naszym salonie wprowadziliśmy system Refill Bar, który pomaga nam ograniczać zużycie plastiku aż do 83%! Nasze myjki fryzjerskie są zaopatrzone w słuchawki znacznie ograniczające zużycie wody, a na co dzień praktykujemy recykling poprzez skrupulatne sortowanie odpadów codziennego użytku. Wszystko to czynimy z myślą o naszej wspaniałej planecie – Ziemi, która nas żywi, pozwala żyć i korzystać ze swoich zasobów.

 

You need to accept cookies to play this video

Klientki naszego salonu kochają praktycznie wszystkie kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji włosów marki Authentic Beauty Concept. Zauważyliśmy jednak, że szczególnie lubianą serią naszych klientek w zakresie pielęgnacji włosów jest linia HYDRATE, która stanowi totalny hit odsprzedaży w naszej Akademii.