EDUKACJA WSPIERAJĄCA:

EDUKACJA WSPIERAJĄCA:

PODNOSZENIE UMIEJĘTNOŚCI BIZNESOWYCH

W dzisiejszych czasach rozmowy o biznesie, edukacji i sukcesie są jeszcze bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT przygotował gamę szkoleń edukacyjnych, opracowanych z myślą o zwiększeniu wydajności i rentowności Twojego salonu.

Edukacja

Dzięki nowej modułowej ofercie szkoleń "Podnoszenie umiejętności biznesowych" uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć kompleksowy plan funkcjonowania swojego biznesu oraz wdrożyć najlepsze praktyki w codziennej pracy, które będą motywowały i inspirowały pracowników salonu.

Optymalizacja cyfrowej witryny salonu.

Przyciągaj uwagę potencjalnych klientów za pomocą mediów społecznościowych.
 

Szkolenie AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT SOCIAL MEDIA POWER nauczy Cię dwóch skutecznych metod zwiększania widoczności Twojego profilu w mediach społecznościowych i liczby obserwujących go osób, co przełoży się na rozwój Twojego salonu:

  • Strategia i sposoby na zwiększanie liczby osób obserwujących profil Twojego salonu.
  • W jaki sposób dobrze przygotować autentyczne treści, które przyciągną nowych klientów do Twojego salonu.
Networking z kolegami po fachu.

Tutaj właściciele salonów i styliści mogą dzielić się swoimi wspólnymi wartościami.
 

Szkolenie AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT REAL EXPERT INSIGHTS łączy wpływowych fryzjerów z całego świata, umożliwiając im wymianę doświadczeń i spostrzeżeń na temat sprawdzonych sposobów, jak osiągnąć zawodowy sukces.

Siła napędowa biznesu.  

Odkryj proste praktyki zwiększające przychody z usług, liczbę ponownych wizyt klientów oraz odsprzedaż produktów.
 

Szkolenie AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT BUSINESS BOOST pokazuje metody wdrażania codziennych zasad działania, które przełożą się na większą lojalność klientów i kreatywność zespołu dzięki motywującemu podejściu do codziennej pracy.

Doskonalenie rzemiosła.

Stwórz holistyczne doświadczenie dla swoich klientów w salonie, które pozwoli im zapomnieć o otaczającym ich świecie.
 

Szkolenie AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT BEYOND HAIR pokazuje, że klient powinien znajdować się w centrum zainteresowań podczas wizyty w salonie. Dowiedz się, w jaki sposób świadome doświadczenie, Memento, może wydobyć wewnętrzne piękno klienta, nie ograniczając się jedynie do jego włosów. 

Porozmawiaj ze swoim konsultantem sprzedaży AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT o szczegółach najnowszej oferty dostępnych szkoleń oraz warsztatów i dołącz do programu samodoskonalenia się, korzystając z oferty edukacyjnej AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT. 

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF