Skip to Content

Elegancja bez wysiłku: Authentic Beauty Concept współpracuje z Chloé podczas pokazu na sezon jesień-zima 2024/2025

Jesteś gotowa odkryć kwintesencję naturalnego piękna i ponadczasowej elegancji? Authentic Beauty Concept z dumą ogłasza drugą już współpracę z domem mody Chloé, podczas pokazu kolekcji Ready-to-Wear na sezon jesień-zima 2024/2025 na paryskim tygodniu mody.

Partnerstwo Authentic Beauty Concept i Chloé oznacza wspólną pasję do celebrowania indywidualnego piękna i nieprzesadzonej elegancji. Wraz z debiutem dyrektor kreatywnej Chemeny Kamali nasza współpraca wkracza w nowy etap, zakorzeniony w głębokiej emocjonalnej więzi z istotą marki.

You need to accept cookies to play this video

 • Doskonały Primer

  ...

  Bez polimerów PVP/VA za to z dodatkiem modyfikowanej biodegradowalnej skrobi ziemniaczanej. Nie zawiera silikonów

 • Airy Spray Teksturyzujący

  ...

  Bez silikonów

 • Pianka Wzmacniająca

  ...

  Bez silikonów i tradycyjnych syntetycznych polimerów tworzących na włosach otoczkę

 • Nymph Spray z Solą

  ...

  Bez PVP/VA, zamiast tego: organiczny brązowy cukier. Również bez silikonów i barwników

 • Rozpieszczający Fluid

  ...

  Bez silikonów

Sercem pokazu kolekcji Chloé Ready-to-Wear jesień-zima 2024/2025 jest celebracja naturalnego piękna. Zespół stylistów pod kierownictwem czołowego artysty Gary'ego Gilla, w którego skład weszli Advocates Authentic Beauty Concept Günther Steininger i Said Rubaii, stworzył stylizacje uosabiające charakterystyczną estetykę marki – młodą, cool, z subtelnymi falami i teksturami.

Gary Gill podkreśla znaczenie stosowania produktów Authentic Beauty Concept w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Od Doskonałego Primera zapewniającego naturalny ruch włosom, po Airy Spray Teksturyzujący i Nymph Spray z Solą do wykończenia fryzury, każdy produkt jest starannie dobierany, aby podkreślić naturalne piękno włosów.

Günther Steininger dzieli się spostrzeżeniami na temat procesu tworzenia miękkich, naturalnych fryzur na wybieg. Używając Pianki Wzmacniającej i Doskonałego Primera jako bazy, włosy są lekko kręcone, aby uzyskać delikatny ruch emanujący naturalną, nieprzesadzoną elegancją.

Zagłębiając się w pokaz mody Chloé Ready-to-Wear Jesień-Zima 2024/2025, pozwól Authentic Beauty Concept zabrać Cię w podróż po autoekspresji i pięknie. Odkryj moc drzemiącą w swojej naturze dzięki produktom, które podkreślają Twoją indywidualność i wyjątkowy styl.

Dołącz do nas w celebrowaniu współpracy Authentic Beauty Concept i Chloé, gdzie ponadczasowa elegancja łączy się z współczesnym wyrafinowaniem podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Doświadcz uroku naturalnego piękna i poznaj tajniki stylizacji, które zachwycają elitę światowej mody.