Skip to Content

Ciesz się darmową dostawą na wszystkie zamówienia

Limitowana edycja letniej torby zaprojektowanej we współpracy z Martą Zawiślańską, właścicielką Atelier Stylissimo w Warszawie.

„Kocham modę i dobry, ponadczasowy design. Projektując torbę chciałam, aby była prosta, funkcjonalna, pasująca zarówno do stylizacji w mieście, jak i na plażę. Osobiście sprawdziłam ją podczas urlopu. Torba jest odpowiednio duża i poręczna. Zależało mi, aby była wykonana z tkaniny frotte, która idealnie kojarzy się z wakacjami oraz aby całość była spójna z wartościami marki – stąd wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu.” – Marta Zawiślańska @da_midays @atelierstylissimo

COMMUNITY

PORADY MARTY NA ZDROWE WŁOSY LATEM

„Letnie stylizacje włosów mają być lekkie i zwiewne. Trend, który nieustannie króluje podczas wakacji, to loki i fale oraz delikatne podpięcia włosów, które każdy może samodzielnie wykonać. Nie zmienia się również zasada, że największą ozdobą, nie tylko latem, są włosy zdrowe, którym zapewniamy odpowiednią pielęgnację.

W czasie wakacji genialnie sprawdzają się kosmetyki w sprayu, które nie wymagają spłukiwania [np. Odżywka Odbudowująca w Sprayu]. Są one łatwe i wygodne w użyciu, a także chronią włosy przed wysoką temperaturą. Nymph Spray z Solą lekko podkręca skręt pomagając uzyskać efekt plażowych fal bez sklejania czy wysuszenia struktury włosa."

 • Nymph Spray z Solą do włosów 250 ml

  Spray z solą pozwalający uzyskać luźne plażowe fale

 • Nymph Spray z Solą do włosów 250 ml

  Spray z solą pozwalający uzyskać luźne plażowe fale

LETNIE PODRÓŻE MARTY

„W czerwcu pierwszy raz odwiedzam ciepłe, słoneczne południe Włoch. Lato spędzam w Polsce, w pięknych rejonach Mazur i nad morzem. Moim celem na jesień jest Nowy Jork.

Każda blondynka powinna mieć Chłodny Szampon Nabłyszczający z naturalnymi, fioletowymi pigmentami, by podczas całego lata [polecam stosowanie raz na dwa tygodnie] zachować piękny, świeży kolor bez żółtych podtonów. Szampon Cool Glow Cleanser będzie dodatkowo dobrze nawilżał włosy i zapobiegał ich puszeniu.”

 • Chłodny Szampon Nabłyszczający do włosów 300 ml

  Delikatny szampon neutralizujący niepożądane żółte tony

 • Chłodny Szampon Nabłyszczający do włosów 300 ml

  Delikatny szampon neutralizujący niepożądane żółte tony

Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie, czy udostępnione opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt, ale działania te nie obejmują wszystkich opinii udostępnionych w naszym Sklepie. Pamiętaj, że średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich opinii dla danego Produktu. Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii określonymi w naszym Regulaminie

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT

WYSZUKIWARKA SALONÓW
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIE

Zostań z nami w kontakcie