Fedoryszyn Studio Showroom

WE BELIEVE IN AUTHENTIC BEAUTY

THE NEW PATH TO AUTHENTIC HAIR

TO MÓJ SALON

Wnętrze mojego wrocławskiego salonu zostało zainspirowane stylem art deco z filmu pt. „Wielki Gatsby”. Postanowiliśmy połączyć ten styl z pewnymi elementami stylów współczesnych, nowoczesnych, bo sama konstrukcja i bryła budynku, w którym się znajdujemy – ANGEL WING nas do tego zobowiązała.  

 
W salonie wydzieliliśmy dwie, wyraźnie wyróżniające się strefy: strefę pracy z klientami, laborów do koloryzacji, laborów do pielęgnacji oraz strefę stworzoną do relaksu i oczekiwania na usługę – tzw. kawiarnię z barem. Odpowiednie nagłośnienie salonu pozwoliło na uzyskanie niesamowitych efektów audio. Klimat uzupełnia, odpowiednio dobrana w zależności od pory dnia, pory roku i dni tygodnia, muzyka. W strefie relaksu serwujemy zawsze najlepszą włoską kawę oraz kolekcję wyjątkowych herbat. Labor pielęgnacyjny został wyposażony w najnowocześniejsze myjnie włoskiej marki MALETTI wykorzystujące masaż powietrzny. 

You need to accept cookies to play this video

CO KOCHAM

Fryzjerstwo to moja pasja od dziecka. Wszystkie koleżanki ze szkolnej ławki i podwórka oraz panie nauczycielki były już moimi klientkami. Niektóre z nich pozostają nimi do dzisiaj. Z zawodem związany jestem 27 lat a fryzjerstwo ciągle mnie zaskakuje i wciąż uczę się nowych technik, obserwowanych w światowych trendach. Nieustanny rozwój, inspiracje czerpane wprost ze świata mody i sztuki pozwalają mi na ciągły rozwój i wymagają pokonywania coraz to wyżej stawianych poprzeczek. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie i uśmiech każdego, kto opuszcza mój salon po wykonanej usłudze.

CO JEST DLA MNIE WAŻNE

W trosce o najlepszą jakość wody nasz salon od zawsze był wyposażony w stacje uzdatniania wody co pozwoliło nam uzyskać najlepsze efekty farbowania i pielęgnacji. Zastosowaliśmy również nowoczesne, oszczędzające w 70% źródła wody w myjniach. Nie używamy ręczników jednorazowych a większość artykułów jednorazowych jest biodegradowalna. Mamy własną pralnię i suszarnię. Wspólnie z Authentic Beauty Concept udostępniliśmy naszym klientom możliwość uzupełniania zużytych opakowań kosmetyków. W ten sposób przyczyniamy się wspólnie do ograniczenia wprowadzania do środowiska zbędnych pustych opakowań po kosmetykach.  

Nasz team to ludzie z ogromnymi pasjami, wciąż szukający nowych rozwiązań. Każdy specjalizuje się w innej materii, ale wciąż dąży do doskonałości. 

You need to accept cookies to play this video

MOJE ULUBIONE PRODUKTY

 • Szampon Nabłyszczający do włosów 300 ml

  Szampon chroniący kolor włosów

  139 zł

  (46.33 zł / 100 ml) 
 • Odżywka Nabłyszczająca do włosów 250 ml

  Lekka odżywka chroniąca kolor

  159 zł

  (63.60 zł / 100 ml) 

ODWIEDŹ NAS

Fedoryszyn

Studio

Zarezerwuj wizytę