Skip to Content

Odkryj nowy poziom pielęgnacji włosów z teksturą

dzięki naszym nowym produktom współtworzonym z ekspertem od loków Evanem Josephem

Odkryj sekret pięknych, zdrowych włosów, które są tak wyjątkowe jak Ty. Authentic Beauty Concept wprowadza przełomową serię stworzoną dla każdego rodzaju włosów z teksturą. Od pięknie kręconych po cudownie falowane, nasze nowe produkty do włosów teksturyzowanych odmienią Twoją rutynę pielęgnacji włosów.

 • Intensywna Maska Nawilżająca do włosów 200ml

  Zwiększa podatność włosów na układanie

  197 zł

  (98.50 zł / 100 ml) 
 • Intensywna Maska Nawilżająca do włosów 200ml

  Zwiększa podatność włosów na układanie

  197 zł

  (98.50 zł / 100 ml) 

Kontynuując nasze zaangażowanie w kreatywne kolaboracje, nawiązaliśmy współpracę z wpływowym ekspertem w dziedzinie loków, Evanem Josephem, aby wspólnie stworzyć trzy nowe produkty dedykowane włosom z teksturą.

Zapytany o współpracę Evan powiedział: " Ważne było dla mnie, aby stworzyć coś, co będzie innowacyjne i inne, ale jednocześnie proste i łatwe do zrozumienia. Coś, co może być stosowane do włosów o różnej teksturze – od falowanych po bardzo kręcone. A jednocześnie odrzucić wszystkie te mikstury i nierealne obietnice, i zamiast tego naprawdę pomóc komuś w łatwy sposób stać się autentycznym.”

Po przeprowadzeniu kilku warsztatów i zebraniu opinii od społeczności #AuthenticBeautyMovement, nowy asortyment został stworzony specjalnie z myślą o unikalnych potrzebach włosów z teksturą.

Czym są włosy z teksturą? 

Włosy z teksturą to termin obejmujący różne rodzaje i tekstury włosów. Każde włosy, które mają pasma o określonym kształcie lub ruchu i które nie są proste, są uważane za włosy z teksturą. Ich kształt jest "wzorem skrętu" i opisuje sposób, w jaki włosy naturalnie rosną. Nasze trzy flagowe produkty do włosów z teksturą nadają gładkość i połysk wszystkim rodzajom włosów teksturyzowanych, podkreślając ich autentyczne atuty, takie jak fale, loki, spirale i wszystkie wariacje pomiędzy.
„Włosy z teksturą to naprawdę coś, czego nie można ignorować. Patrzenie na ludzi w moim salonie, którzy czują się zrozumiani i kochani, jest czymś, co chcę nadal przekazywać światu." – Evan Joseph 

Nasze nowości do włosów z teksturą zostały stworzone tak, aby podkreślać najróżniejsze naturalne tekstury włosów, od najdelikatniejszych fal po najciaśniejsze spirale. Niezależnie od tego, czy Twoje loki potrzebują pomocy w odtworzeniu ich naturalnego wyglądu, czy też doznały uszkodzeń w wyniku stylizacji na gorąco, nowe trio produktów oferuje formuły, które przywrócą teksturze doskonały wygląd.

Intensywna Maska Nawilżająca

Dzięki bogatej w składniki odżywcze formule głęboko nawilża i zwiększa podatność na układanie, jednocześnie wzmacniając naturalny połysk włosów. Podkreśla skręt, ogranicza puszenie się włosów i zapewnia lekkość oraz jedwabistą miękkość fryzury.

 • Intensywna Maska Nawilżająca do włosów 200ml

  Zwiększa podatność włosów na układanie

  197 zł

  (98.50 zł / 100 ml) 
 • Intensywna Maska Nawilżająca do włosów 200ml

  Zwiększa podatność włosów na układanie

  197 zł

  (98.50 zł / 100 ml) 

Nawilżający Wzmacniacz Loków

Głęboko nawilżający żel o lekkiej, nieobciążającej włosów formule bez spłukiwania, który doskonale definiuje skręt loków bez efektu chrupkości! Zapewnia najsilniejsze wśród naszych produktów podkreślenie skrętu włosów oraz średnie utrwalenie fal, loków i spiral. Chroni włosy przed wilgocią, ogranicza ich puszenie się i podkreśla naturalny połysk, a dzięki galaretkowatej konsystencji łatwo się go nakłada.

 • Nawilżający Wzmacniacz Loków 250ml

  Ogranicza puszenie się włosów i chroni je przed wilgocią

  185 zł

  (74 zł / 100 ml) 
 • Nawilżający Wzmacniacz Loków 250ml

  Ogranicza puszenie się włosów i chroni je przed wilgocią

  185 zł

  (74 zł / 100 ml) 

Historia współtworzenia produktów z Evanem Josephem

Usiedliśmy z ekspertem w dziedzinie loków i Advocatem Authentic Beauty Concept, Evanem Josephem, aby omówić jego spojrzenie na autentyczne włosy i jego zaangażowanie w współtworzenie naszej nowej serii do włosów z teksturą.

Evan Joseph: “Cześć, jestem Evan, fryzjer i ekspert od włosów kręconych z USA. Jestem Advocate Authentic Beauty Concept i miałem okazję współtworzyć trzy nowe produkty do włosów z teksturą.”

Co oznacza dla Ciebie autentyczność?

Evan Joseph: “Bycie autentycznym oznacza wyrażanie siebie w sposób, w jaki czujesz się najbardziej komfortowo. Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są naturalne, zdefiniowane, czy też mają imponującą objętość i są puszyste – właśnie w ten sposób wyrażasz swoje prawdziwe „ja”.

Porozmawiajmy o włosach z teksturą. Co jest najbardziej ekscytujące w pracy z kręconymi włosami?

Evan Joseph: “W pracy z kręconymi włosami najbardziej ekscytuje mnie to, że zawsze są inne i ciągle się zmieniają. Zaskakują mnie każdego dnia i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Posiadasz niezbędne umiejętności i podejmujesz właściwe kroki, ale pod koniec każdej wizyty lub sesji zdjęciowej odkrywasz coś nowego – w osobie, w jej duchu i w jej wyglądzie fizycznym.”

Wygładzające Serum Nawilżające

Lekkie i głęboko nawilżające serum na bazie wody ogranicza puszenie i wygładza powierzchnię włosów. Zapewnia piękne podkreślenie skrętu bez obciążania włosów oraz podkreśla ich naturalny połysk i pozostawia je jedwabiście miękkie w dotyku.

 • Wygładzające Serum Nawilżające do włosów 100ml

  Ogranicza puszenie i podkreśla naturalny połysk włosów pozostawiając je jedwabiście miękkie w dotyku

  185 zł

  (185 zł / 100 ml) 
 • Wygładzające Serum Nawilżające do włosów 100ml

  Ogranicza puszenie i podkreśla naturalny połysk włosów pozostawiając je jedwabiście miękkie w dotyku

  185 zł

  (185 zł / 100 ml) 

Nasza troska o dobrą kondycję Twoich włosów jest widoczna w starannie wybranych składnikach. Wszystkie trzy produkty zawierają pozyskiwane w zrównoważony sposób masło Murumuru i Olej Lniany, które odżywiają i wzmacniają włosy. Masło Murumuru – naturalny emolient – jest znane ze swoich właściwości nawilżających i zapewnia naturalną ochronę przed uszkodzeniami słonecznymi, wysoką temperaturą i innymi szkodliwymi związkami. Olej Lniany jest bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3, które pomagają zwiększyć poziom nawilżenia włosów, jednocześnie je wzmacniając. Ten cenny składnik stanowi również bogate źródło witaminy E, B1, B2, B6 i biotyny, pomagając zwiększyć elastyczność włosów.

Nowa gama składa się z trzech produktów – co najbardziej Ci się w nich podoba?

Evan Joseph: “Główny produkt do stylizacji – Nawilżający Wzmacniacz Loków, zapewnia kontrolę i połysk, a przy okazji jest na tyle naturalny i lekki, że nie narusza naturalnej tekstury włosów, a jedynie ją podkreśla. Kolejny produkt, który stworzyliśmy i którym jestem bardzo podekscytowany to Wygładzające Serum Nawilżające na bazie wody, co jest nietypowe dla serum. Uwielbiam je, ponieważ włosy absorbują wodę, co pomaga dostarczyć im potrzebnych składników odżywczych. Dzięki temu serum może być stosowane wielokrotnie, łatwo spłukuje się z włosów i nie pozostawia niechcianego osadu. Trzeci produkt to Intensywna Maska Nawilżająca, która jest naprawdę niesamowita. Natychmiast zmiękcza włosy, jednocześnie wzmacniając je i dodając im struktury.”

Naturalne włosy zyskują popularność, ponieważ konsumenci stają się coraz bardziej otwarci na swój indywidualizm – jak zauważyłeś tę zmianę u swoich klientów?

Evan Joseph: “Kręcone włosy stają się popularne od czasu do czasu, ale jeśli spojrzymy z perspektywy historycznej, to przewijają się na wielu rzeźbach i obrazach. Tak więc ich popularność przychodzi i odchodzi, ale zawsze są obecne. Uważam, że jesteśmy świadkami trwałej zmiany w naszym społeczeństwie, która pozwala ludziom wyrażać siebie, być wolnymi i autentycznymi. To nie jest trend, który przeminie. Obserwujemy trwałą zmianę w naszej globalnej kulturze.”

Każdy skręt jest inny – tak jak i Ty! Wierzymy w indywidualizm, a nasza najnowsza gama produktów pozwoli Ci podkreślić Twoją autentyczną teksturę!