OPAKOWANIA

OPAKOWANIA

Nie chodzi tylko o to, co produkty kryją w swoim wnętrzu. Skupiamy się również na tym, aby opakowania i materiały marki Authentic Beauty Concept były jak najbardziej przyjazne dla środowiska, a jednocześnie doskonale wyglądały.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Hydrate

Recykling

Nasze butelki, słoiki i puszki nadają się do recyklingu, a także do ponownego użycia; widzieliśmy już, jak salony #authenticbeautymovement wykorzystały pojemniki po produktach do tworzenia ozdobnych doniczek na rośliny! 

Hydrate

Surowce Wtórne

Recykling jest naszym pierwszym krokiem, ale zawsze staramy się rozwijać i działać coraz lepiej oraz dostarczać coraz bardziej zrównoważone rozwiązania. Naszym celem jest produkcja opakowań składających się w 80% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, przy jednoczesnym zachowaniu ich miękkiej, przyjemnej w dotyku faktury.

Hydrate

Refill Bar

Z dumą prezentujemy nasz najnowszy projekt i duży krok w kierunku zmian: naszą stację uzupełniania produktów Authentic Beauty Concept.

omysł pojawił się podczas spotkania przy kawie - tak jak większość najlepszych pomysłów. Nigdy nie wychodzimy z domu bez kubka wielokrotnego użytku lub butelki z wodą; dlaczego więc nie ustanowić podobnych zwyczajów w salonach fryzjerskich, zachęcając do gospodarki o obiegu zamkniętym i ograniczając ilość odpadów z tworzyw sztucznych?

Oto jak to działa. Podczas wizyty w salonie Twój stylista przeprowadzi z Tobą osobistą, profesjonalną konsultację na temat Twojej codziennej rutyny i zwyczajów w pielęgnacji włosów. Sprawdzi jakie masz obawy i na czym Ci najbardziej zależy, aby zarekomendować odpowiednie i dopasowane do potrzeb Twoich i Twoich włosów produkty. Otrzymasz butelkę z właściwym produktem, która jest wykonana w 92% z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz opatrzona w etykietę w 85% wykonaną z folii PE pochodzenia roślinnego. Po zużyciu zawartości butelka nie trafia do śmietnika ani nawet do odpadów przeznaczonych do recyklingu. Zamiast tego możesz ją przynieść z powrotem do salonu i po uiszczeniu opłaty uzupełnić ponownie wybranym szamponem lub odżywką przy Refill Barze. Zrób coś od siebie dla planety i ochrony środowiska - przenieś swoją pustą butelkę z powrótem!

Nasze stacje uzupełniania produktów są już dostępne w kilku wybranych europejskich flagowych salonach #authenticbeautymovement. Celem jest wyciągnięcie wniosków z naszego doświadczenia, a następnie wykorzystanie ich do wprowadzenia nowych rozwiązań związanych z Refill Barami i kwestią ponownego napełniania w jeszcze większej liczbie salonów w nadchodzących latach. Zmiana wymaga czasu, ale jesteśmy niesamowicie podekscytowani pracą nad tym projektem!

Znajdź najbliższy Refill Bar za pomocą naszej Wyszukiwarki Salonów.

REFILL BAR

WPROWADZENIE NASZEGO REFILL BARU

Salon Mogeen w Amsterdamie jest jednym z pierwszych wybranych salonów, które wypróbowały naszą stację uzupełniania produktów. Zobacz, jak podekscytowana jest nasza Globalna Advocate marki Hester Wernert-Rijn z możliwości testowania oraz bycia częścią tego kroku w kierunku zmian.

WPROWADZENIE NASZEGO REFILL BARU
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ refill

Neutralność Klimatyczna

Nasza Eau de Toilette jest zapakowana w pudełko, które powstało we wsparciu Plastic Bank co czyni je bardziej przyjazne środowisku. Jest to organizacja charytatywna kompensująca plastik, która wspiera czyste oceany, płacąc ludziom za zbieranie i recykling odpadów z tworzyw sztucznych.

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF