POZNAJ PEGGY GOU

AUTENTYCZNY GŁOS Z CHARAKTEREM I NOWA TWARZ AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

COMMUNITY

Twórcza współpraca znajduje się w samym centrum uwagi Authentic Beauty Concept – od codziennych chwil przeżywania piękna i zaufania między naszą społecznością fryzjerską a ich klientami, po rozwojowe partnerstwa, które pozwalają nam czerpać inspirację z obserwacji członków tworzących naszą szerszą sieć kulturową. W tym roku jesteśmy podekscytowani możliwością poszerzenia naszych horyzontów poprzez współpracę z Peggy – artystką, DJ-ką, projektantką mody i wszechstronnie utalentowaną kreatywną duszą.

You need to accept cookies to play this video

Peggy Gou artystka i ambasadorka autentycznego piękna

Urodzona w Seulu Peggy studiowała w London College of Fashion, a następnie przeniosła się do Berlina, aby zrealizować swoje marzenie o zostaniu najmłodszą i pierwszą koreańską artystką, która zagra w legendarnym klubie Berghain. Pod koniec roku osiągnęła swój cel, rozpoczynając dynamiczną karierę, w ramach której podróżuje po całym świecie, zdobywa rzesze oddanych fanów i działa kreatywnie na różnych polach.

Ulubiony produkty Peggy

 • Lekki Krem do Rąk i Włosów 75ml

  Krem odżywiający i chroniący skórę oraz włosy

 • Lekki Krem do Rąk i Włosów 75ml

  Krem odżywiający i chroniący skórę oraz włosy

„Autentyczne piękno zaczyna się od akceptacji i poznania siebie" – mówi kreatywna i utalentowana na wielu polach Peggy Gou, która od tego roku dołączyła do Authentic Beauty Movement, stając się twarzą marki. „Zasadniczo nic nie jest dobre ani złe, dopóki czujesz się z tym komfortowo i dopóki to kochasz." 

Niezależnie od tego, czy akurat nagrywa płytę, prezentuje projekty na Paryskim Tygodniu Mody, czy też produkuje materiał artystów w swojej własnej wytwórni, jej przedsięwzięcia napędzane są przez kreatywne, ciekawe i otwarte podejście oraz wiarę w zachęcanie innych do bycia sobą.

Współpraca Peggy Gou z Authenitc Beauty Concept

Kiedy po raz pierwszy przedstawiliśmy Peggy Authentic Beauty Concept, nasze wspólne wartości świadomego przeżywania życia i dążenia do zrównoważonego rozwoju były natychmiast widoczne. „Marka reprezentuje te same wartości, co ja" – mówi Peggy. „Czuję, że wyznajemy to samo motto – bycia autentycznym i przyjaznym dla środowiska; podoba mi się fakt, że wszystkie składniki są naturalne i wegańskie."Jej wcześniejsze kreatywne partnerstwa obejmują współpracę z balijską marką nad biodegradowalną linią odzieży oraz stworzenie mebli z wbudowanym schowkiem na płyty, wykonanym z przetworzonego tworzywa sztucznego wyłowionego z oceanów.

Ulubione produkty Peggy

 • Nude Puder w Sprayu do włosów 12 g

  Drobny puder zapewniający objętość i uniesienie włosów u nasady

 • Doskonały Primer do włosów 250 ml

  Płynna mgiełka przygotowująca włosy pod każdą fryzurę

 • Nude Puder w Sprayu do włosów 12 g

  Drobny puder zapewniający objętość i uniesienie włosów u nasady

 • Doskonały Primer do włosów 250 ml

  Płynna mgiełka przygotowująca włosy pod każdą fryzurę

Współpraca Peggy Gou z Authenitc Beauty Concept

Jeszcze nie raz zobaczycie Peggy w tym roku, ale nasza współpraca rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku od wspólnej sesji zdjęciowej w jej rodzinnym mieście – Berlinie. Wraz z naszą Globalną Kreatywną Advocate Hester Wernert-Rijn z Holandii i Advocate Saidem Rubaii z Niemiec, kreatywna wizja Peggy nabrała realnych kształtów dzięki fotografce Felicity Ingram, a w skład rozszerzonego zespołu kreatywnego weszli również operator Hugo Carlier i reżyser Felix Aaron.

W ramach każdego tematu przygotowano inną stylizację, aby pokazać, że włosy są autentyczną formą wyrażania siebie; dla Peggy to sposób na wyrażenia swojego nastroju. Pracując w czterech lokalizacjach, uchwyciliśmy cztery tematy, które są ważne dla nas i dla Peggy: SPOKÓJ w pięknym, nowoczesnym domu nad jeziorem; JASNOŚC UMYSŁU w przytulnej kawiarni; RÓWNOWAGA na kortach tenisowych, gdzie Peggy wpada, by przewietrzyć umysł pomiędzy podróżami; oraz POCZUCIE WSPÓLNOTY podczas prywatnego pokazu sztuki w kameralnym, współcześnie urządzonym lokalu.

Razem z Peggu Gou stworzyliśmy piękne zdjęcia i film, aby zaprezentować naszej społeczności techniki stylizacji, wiedzę o produktach oraz wiele obrazów ze świata Peggy.

Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie, czy udostępnione opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt, ale działania te nie obejmują wszystkich opinii udostępnionych w naszym Sklepie. Zapoznaj się tutaj ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii.

Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich opinii dla danego Produkt (także ocen niezweryfikowanych przez Sprzedawcę). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT

WYSZUKIWARKA SALONÓW
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIE

Zostań z nami w kontakcie