POZNAJ PEGGY GOU

AUTENTYCZNY GŁOS Z CHARAKTEREM I NOWA TWARZ AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

COMMUNITY

Twórcza współpraca znajduje się w samym centrum uwagi Authentic Beauty Concept – od codziennych chwil przeżywania piękna i zaufania między naszą społecznością fryzjerską a ich klientami, po rozwojowe partnerstwa, które pozwalają nam czerpać inspirację z obserwacji członków tworzących naszą szerszą sieć kulturową. W tym roku jesteśmy podekscytowani możliwością poszerzenia naszych horyzontów poprzez współpracę z Peggy – artystką, DJ-ką, projektantką mody i wszechstronnie utalentowaną kreatywną duszą.

You need to accept cookies to play this video

Peggy Gou artystka i ambasadorka autentycznego piękna

Urodzona w Seulu Peggy studiowała w London College of Fashion, a następnie przeniosła się do Berlina, aby zrealizować swoje marzenie o zostaniu najmłodszą i pierwszą koreańską artystką, która zagra w legendarnym klubie Berghain. Pod koniec roku osiągnęła swój cel, rozpoczynając dynamiczną karierę, w ramach której podróżuje po całym świecie, zdobywa rzesze oddanych fanów i działa kreatywnie na różnych polach.

Ulubiony produkty Peggy

 • Lekki Krem do Rąk i Włosów

  Bez silikonów, olejów mineralnych i parabenów

  104 zł

  (138.67 zł / 100 ml) 
 • Lekki Krem do Rąk i Włosów

  Bez silikonów, olejów mineralnych i parabenów

  104 zł

  (138.67 zł / 100 ml) 

„Autentyczne piękno zaczyna się od akceptacji i poznania siebie" – mówi kreatywna i utalentowana na wielu polach Peggy Gou, która od tego roku dołączyła do Authentic Beauty Movement, stając się twarzą marki. „Zasadniczo nic nie jest dobre ani złe, dopóki czujesz się z tym komfortowo i dopóki to kochasz." 

Niezależnie od tego, czy akurat nagrywa płytę, prezentuje projekty na Paryskim Tygodniu Mody, czy też produkuje materiał artystów w swojej własnej wytwórni, jej przedsięwzięcia napędzane są przez kreatywne, ciekawe i otwarte podejście oraz wiarę w zachęcanie innych do bycia sobą.

Współpraca Peggy Gou z Authenitc Beauty Concept

Kiedy po raz pierwszy przedstawiliśmy Peggy Authentic Beauty Concept, nasze wspólne wartości świadomego przeżywania życia i dążenia do zrównoważonego rozwoju były natychmiast widoczne. „Marka reprezentuje te same wartości, co ja" – mówi Peggy. „Czuję, że wyznajemy to samo motto – bycia autentycznym i przyjaznym dla środowiska; podoba mi się fakt, że wszystkie składniki są naturalne i wegańskie."Jej wcześniejsze kreatywne partnerstwa obejmują współpracę z balijską marką nad biodegradowalną linią odzieży oraz stworzenie mebli z wbudowanym schowkiem na płyty, wykonanym z przetworzonego tworzywa sztucznego wyłowionego z oceanów.

Ulubione produkty Peggy

 • Nude Puder w Sprayu

  Bez syntetycznych wosków, barwników i silikonów

  150 zł

  (1250 zł / 100 g) 
 • Doskonały Primer

  Bez polimerów PVP/VA za to z dodatkiem modyfikowanej biodegradowalnej skrobi ziemniaczanej. Nie zawiera silikonów

  150 zł

  (60.00 zł / 100 ml) 
 • Nude Puder w Sprayu

  Bez syntetycznych wosków, barwników i silikonów

  150 zł

  (1250 zł / 100 g) 
 • Doskonały Primer

  Bez polimerów PVP/VA za to z dodatkiem modyfikowanej biodegradowalnej skrobi ziemniaczanej. Nie zawiera silikonów

  150 zł

  (60.00 zł / 100 ml) 

Współpraca Peggy Gou z Authenitc Beauty Concept

Jeszcze nie raz zobaczycie Peggy w tym roku, ale nasza współpraca rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku od wspólnej sesji zdjęciowej w jej rodzinnym mieście – Berlinie. Wraz z naszą Globalną Kreatywną Advocate Hester Wernert-Rijn z Holandii i Advocate Saidem Rubaii z Niemiec, kreatywna wizja Peggy nabrała realnych kształtów dzięki fotografce Felicity Ingram, a w skład rozszerzonego zespołu kreatywnego weszli również operator Hugo Carlier i reżyser Felix Aaron.

W ramach każdego tematu przygotowano inną stylizację, aby pokazać, że włosy są autentyczną formą wyrażania siebie; dla Peggy to sposób na wyrażenia swojego nastroju. Pracując w czterech lokalizacjach, uchwyciliśmy cztery tematy, które są ważne dla nas i dla Peggy: SPOKÓJ w pięknym, nowoczesnym domu nad jeziorem; JASNOŚC UMYSŁU w przytulnej kawiarni; RÓWNOWAGA na kortach tenisowych, gdzie Peggy wpada, by przewietrzyć umysł pomiędzy podróżami; oraz POCZUCIE WSPÓLNOTY podczas prywatnego pokazu sztuki w kameralnym, współcześnie urządzonym lokalu.

Razem z Peggu Gou stworzyliśmy piękne zdjęcia i film, aby zaprezentować naszej społeczności techniki stylizacji, wiedzę o produktach oraz wiele obrazów ze świata Peggy.

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT

WYSZUKIWARKA SALONÓW
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIE

Zostań z nami w kontakcie