Wyraź siebie – co jest źródłem piękna?

Wyraź siebie – co jest źródłem piękna?

Sześcioro członków ruchu Authentic Beauty Movement podpowiada, jak wyglądać pięknie i czuć się wspaniale

HISTORIE
Christine Friberg, synonim stylu i możliwości
Co jest źródłem piękna – zdaniem Christine Friberg, stylistki, didżejki i promotorki klubów z Göteborga
 

Stylistka mody i ikona ulicznego stylu Christine Friberg wie, jak wyglądać pięknie i jak sprawić, aby inni tak wyglądali. Christine jest też didżejką i promotorką klubów koncentrującą się na promocji didżejek i działaniami mającymi na celu zagwarantowanie równości płci na scenie muzycznej. Dzięki temu wie, że to indywidualne cechy sprawiają, że ktoś jest piękny. Zdaniem Christine „piękno to wewnętrzne światło, które staje się widoczne, gdy czujesz się dobrze i jesteś szczęśliwa. Nie polega na braku wad, skrupulatnej stylizacji i perfekcji. To dzięki niedoskonałościom każdy z nas jest niepowtarzalny. Niedoskonałości wyróżniają nas na tle innych i czynią nas ludźmi”.

Zobacz, jak Christine odnajduje autentyczne piękno w jodze, muzyce i swoim rodzinnym Göteborgu. 

Jak wyglądać i czuć się pięknie zdaniem Yaniny Trapachki
Co jest źródłem piękna – zdaniem Yaniny Trapachki, warszawskiej dziennikarki zajmującej się modą

 

Yanina Trapachka zajmuje się pięknem, w najszerszym znaczeniu tego słowa, zawodowo. Jako dziennikarka zajmująca się modą w polskim czasopiśmie poświęconym stylowi życia, urodzie, kulturze, wzornictwu i podróżom, każdego dnia zajmuje się kwestiami związanymi z pięknem. Choć żyje w otoczeniu przedmiotów o klasycznym designie i stylowych ubrań, jej rada na temat tego, jak wyglądać pięknie, dotyczy mniej przyziemnych kwestii. „Źródłem piękna jest akceptacja i miłość do samej siebie” – stwierdziła. „Liczy się to, aby czuć się dobrze we własnym ciele, wierzyć we własne możliwości i realizować życiowe cele. Rób to, co daje Ci radość i wybieraj to, co dla Ciebie najlepsze. Źródłem Twojego piękna jesteś po prostu Ty sama!” Yanina sama kieruje się tą zasadą. Prowadzi jedno z najpopularniejszych w Polsce kont na Instagramie, a jej sukces to przede wszystkim zasługa jej podejścia pełnego autentyczności. Choć jej publikacje na Instagramie wyglądają nieskazitelnie, zdradziła nam mały sekret: „Nikt nie jest idealny, ale każdą niedoskonałość można przekuć w zaletę”.

Zobacz materiał Yaniny Trapachki #MyBelief. 

Igor Josifovic docenia piękno indywidualnych cech
Co jest źródłem piękna – zdaniem Igora Josifovica, menedżera ds. mediów społecznościowych, blogera i autora książek z Monachium 
 

Igor Josifovic ma bardzo konkretne zdanie na temat tego, co jest źródłem piękna. „Piękno jest rezultatem miłości, pasji, kreatywności i duszy” – stwierdził. „Jest bardzo naturalne i osobiste. Głęboko wierzę, że piękno jest w każdym z nas i ujawnia się na wiele sposobów”. W swojej pracy zawodowej Igor wydobywa prawdziwe piękno z wnętrz, wzbogacając je bujnymi roślinami. Dbając o swój wizerunek, stawia również na naturalność.

Dowiedz się, co Igor Josifovic uznaje za autentyczne piękno.

Jessica Skye uwielbia indywidualne cechy
Co jest źródłem piękna – zdaniem Jessici Skye, didżejki i producentki z Londynu, założycielki Fat Buddha Yoga, twórczyni i współtwórczyni wielu projektów.

 

Dla Jessici Skye piękno jest „naturalne i surowe. Może przyjąć nieskończenie wiele form”. Na głębszym poziomie jego wyrazem jest sposób, w jaki uprawia jogę, więź, którą buduje z uczniami ze studia Fat Buddha Yoga oraz atmosfera, którą tworzy na parkiecie podczas setów didżejskich. W bardziej fizycznej formie piękno przejawia się w produktach, dzięki którym uczestnicy jej wyjazdowych warsztatów jogi wyglądają tak doskonale, jak się czują. „Doświadczenie jest niezwykle ważne, a przecież nie można zrobić dwa razy pierwszego wrażenia. Chcemy wywierać dobry wpływ, a kiedy gość wchodzi do swojego starannie przygotowanego pokoju i znajduje w nim upominek, cały pobyt zaczyna się od pozytywnego doświadczenia”.

Zobacz, jak Jessica Skye znajduje autentyczne piękno w jodze, muzyce i podróżach. 

Ina Lekiewicz stara się zmienić sposób postrzegania zdrowia i piękna
Co jest źródłem piękna – zdaniem Iny Lekiewicz, pracującej w Londynie fotograf mody i założycielki magazynu Unpolished
 

Ina Lekiewicz pracuje w branży mody już od ponad dekady, więc wielokrotnie widziała znacznie, i niepotrzebnie, przerobione zdjęcia pięknych modelek. To wzbudziło w niej chęć wpłynięcia na branżę, a w szczególności na kwestię tego, jak wyglądać pięknie. Dla Iny piękno to „autentyczność i szczerość, realizowanie własnych pasji i bycie sobą. Szczęśliwi ludzie o pięknym wnętrzu są najpiękniejsi na zewnątrz. Piękna nie da się skopiować lub podrobić. Najpiękniejsza jest wyjątkowość”. Ina widziała, jak nierealistyczne standardy piękna są przedstawiane opinii publicznej, więc nie dziwi fakt, że ma bardzo wyraźnie określone zdanie o tym, co jest źródłem piękna.

Poznaj dokładniej zdanie Iny Lekiewicz na temat autentycznego piękna. 

Astrid jest kreatywna nie tylko w swojej pracy, ale też w podejściu do tego jak wyglądać pięknie
Co jest źródłem piękna – zdaniem Astrid Eudeline, mieszkającej w Biarritz artystki tworzącej z papieru i kręcącej filmy techniką animacji poklatkowej
 

Astrid to wspaniała artystka uzdolniona w wielu kierunkach oraz autorka cudownej definicji piękna. Zdaniem Astrid piękno to przede wszystkim „samoakceptacja, pasja, miłość do samej siebie, pewność siebie, szczęście, radość, kreatywność, kultura i wszystko inne, w czym przejawia się naturalne, autentyczne i prawdziwe piękno każdej osoby”. Co ciekawe, podana przez Astrid definicja tego, co jest źródłem piękna równie dobrze mogłaby opisywać jej nietypową i ciekawą sztukę. Jej filmy animowane i papierowe dzieła tworzą atmosferę szczęścia, radości i kreatywności, a jej odważne stroje emanują pasją, miłością do samej siebie i pewnością siebie. Nic dziwnego, że jej dzieła inspirują wszystkie obserwujące ją osoby. Jest najlepszym dowodem na to, że źródłem pięknego wyglądu są indywidualne cechy. 

Dowiedz się, co jeszcze Astrid ma do powiedzenia o pięknie i jej #MyBelief 

Co jest źródłem piękna? Poprosiliśmy sześcioro członków ruchu #authenticbeautymovement, aby wypowiedzieli się na temat autentyczności

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF