Świadoma pielęgnacja zaczyna się od skóry głowy

Świadoma pielęgnacja zaczyna się od skóry głowy

Powszechnie wiadomo, że masaż głowy jest główną atrakcją podczas wizyty u fryzjera - dlaczego więc po opuszczeniu salonu fryzjerskiego tak mało uwagi poświęca się skórze głowy?

ŚWIADOME DOŚWIADCZENIE

Twoje ulubione pięć minut rozpieszczających zmysły doznań podczas mycia głowy to nie tylko relaks i odprężenie; fryzjerzy wiedzą również, że pielęgnacja skóry głowy jest podstawą zdrowych włosów. Stosowanie delikatnych produktów do pielęgnacji włosów pomaga, ale to zdrowa skóra głowy stanowi - dosłownie - fundament mocnych, pięknych włosów, więc czyż nie zasługuje na odrobinę dodatkowej uwagi?

Hydrate

Poświęcamy sporo czasu i wkładamy wiele wysiłku w pielęgnacje skóry naszej twarzy i ciała, ale przestajemy, gdy docieramy do skóry głowy, zamiast traktować ją jako przedłużenie reszty skóry naszego ciała? Podobnie jak w przypadku skóry w każdym innym miejscu naszego ciała dla zdrowia skóry głowy równie ważne jest oczyszczanie, złuszczanie, masaż i nawilżanie.

Skóra głowy jest bardziej delikatna niż skóra w innych częściach ciała i ma większą liczbę gruczołów łojowych, potowych i mieszków włosowych. Skóra głowy jest wrażliwa, a osady produktów, twarda woda i wysoka temperatura podczas stylizacji mogą przyczynić się do jej dalszego uwrażliwienia.

Jeśli Twoja pielęgnacja skóry twarzy zazwyczaj rozpoczyna się od łagodzącej, rozwiązującej problemy maseczki, z pewnością znasz jej zalety - dlaczego więc nie zastosować tej samej logiki w odniesieniu do skóry głowy, z dodatkową dawką odżywienia dzięki zastosowaniu produktów do pielęgnacji włosów wzorowanych na tych do pielęgnacji skóry? Przekształć proces mycia włosów w mini spa, nakładając naszą nową Galaretkową Maskę Nawilżającą i wykonując spokojny, relaksujący masaż skóry głowy, powolnymi acz zdecydowanymi ruchami. Poza uczuciem błogości, dobry masaż skóry głowy zapewnia również takie korzyści, jak ukierunkowany zabieg na twarz: pobudza przepływ krwi i zdrowe krążenie.

Nasza nowa Galaretkowa Maska Nawilżająca ma orzeźwiająco lekką konsystencję oraz skutecznie nawilża skórę głowy i włosy dzięki połączeniu Spiruliny i Aloesu. Nie tylko intensywnie pielęgnuje skórę głowy, ale także chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i przywraca włosom blask oraz zdrowy wygląd. Stosuj maskę z jednym z naszych produktów bez spłukiwania, aby nadać włosom jeszcze większą sprężystość.


Odrobina dodatkowej pielęgnacji nie tylko ukoi i odżywi skórę głowy, ale także przyczyni się do lepszej kondycji włosów i ich zdrowszego wzrostu. Twoja skóra głowy ma znaczenie - więc zapewnij jej pielęgnację, na jaką zasługuje.

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF