Podkreślaj autentyczne piękno w każdym momencie

Podkreślaj autentyczne piękno w każdym momencie

W Authentic Beauty Concept poświęcamy szczególną uwagę tworzeniu holistycznego doświadczenia autentycznego piękna. Oznacza to, że nie ograniczamy się wyłącznie do włosów, ale stawiamy połączenie ciała, umysłu i ducha w centrum wszystkich naszych działań poprzez starannie dobrane składniki, wyjątkowe zapachy i świadome usługi memento w salonie, które oddziałują na klientów w sposób całościowy, a nie tylko na ich włosy.

ŚWIADOME DOŚWIADCZENIE

To holistyczne podejście wcielamy w życie poprzez nasze produkty i doświadczenia w salonach fryzjerskich, a w kategorii Beyond Hair, wykraczającej poza same produkty i obszar pielęgnacji oraz stylizacji włosów, jesteśmy podekscytowani opracowywaniem wielozadaniowych hybrydowych innowacji, które wzbogacają nasz świat autentycznego piękna. 

Wprowadziliśmy już na rynek naszą wyjątkową Wodę Toaletową: zapach unisex do włosów i ciała, który współgra z Twoją indywidualną nutą, zamiast ją maskować.

 

Teraz z dumą przedstawiamy naszą nową Wzmacniającą Wodę do twarzy i włosów. Dzięki formule z Rambutanem, ta lekka i orzeźwiająca mgiełka w sprayu bez spłukiwania, ma działanie pielęgnujące i nawilżające. Rozpyl na włosy lub twarz, kiedy tylko potrzebujesz odświeżenia lub zwilżenia włosów, aby szybko je przestylizować i nadać im blasku. To doskonały sposób na rozbudzenie umysłu, zupełnie jak delikatny dźwięk dzwonka pod koniec masażu, przywołujący nas z powrotem do rzeczywistości.

Naszą trzecią wielozadaniową innowacją jest Lekki Krem do Rąk i Włosów. Formuła z Bakuchiolem odżywia i chroni skórę oraz włosy, a także rozpieszcza zmysły eleganckim i czystym zapachem. Posiada ledwie wyczuwalną teksturę i błyskawicznie się wchłania oraz daje uczucie miękkości i gładkości. Niezależnie od tego, czy rozprowadzisz krem na długości włosów, czy też wmasujesz go w skórę aby wykonać niezwykle kojący masaż dłoni, zapewni on uznane przez fryzjerów za optymalne rezultaty pielęgnacyjne, sprawiając że włosy i skóra stają się przyjemne w dotyku.

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF