ZRÓWNOWAŻONE PRAKTYKI W SALONACH

ZRÓWNOWAŻONE PRAKTYKI W SALONACH

Ponieważ wierzymy, że zmiany powinny rozpocząć się wśród naszej społeczności #AuthenticBeautyMovement, współpracujemy z naszymi salonami partnerskimi w zakresie zrównoważonych praktyk w salonach fryzjerskich.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Hydrate

Zrównoważone Narządzia

Nasze torby na zakupy wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu, a nasze materiały wspierające dla salonów drukowane są na wegańskim, biodegradowalnym, bezolejowym papierze FSC z wykorzystaniem atramentów mineralnych. System FSC umożliwia konsumentom identyfikację, zakup i wykorzystanie drewna, papieru i innych produktów ze zrównoważonej gospodarki leśnej i/lub materiałów pochodzących z recyklingu. Oferujemy również salonom ekologiczne ręczniki bawełniane wytwarzane zgodnie z zasadami Sprawiedliwego Handlu.

Obecnie przerabiamy również formuły naszych świec, zastępując wosk parafinowy roztworem ręcznie barwionego wosku wegańskiego produkowanego w Niemczech. Świeca wykonana z czystej stearyny roślinnej pochodzącej ze zrównoważonej i certyfikowanej uprawy, jest o wiele bardziej przyjazna dla środowiska niż świeca wykonana z tradycyjnych materiałów.

Kiedy dostarczamy do salonów narzędzia Authentic Beauty Concept, do ich pakowania używamy jak najwięcej materiałów pochodzących z recyklingu. Nasz system nie jest jeszcze idealny, ale naszym celem jest wykorzystywanie do pakowania wyłączniemateriałów nadających się do recyklingu. Powód, dla którego czasami musimy używać tworzyw sztucznych to, że nie znaleźliśmy jeszcze odpowiedniej alternatywy, która równie skutecznie chroniłaby jakość naszych materiałów.

Hydrate

Szkolenie Edukacja poświęcone Zrównoważonemu Rozwojowi

Szkolenie Authentic Beauty Concept poświęcone Zrównoważonemu Rozwojowi zostało starannie opracowane, aby zapewnić fryzjerom większą świadomość i zrozumienie zrównoważonego rozwoju.

Osiągnij biegłość na najwyższym poziomie wyruszając w podróż edukacyjną, która wiedzie przez drogę możliwości i zachęca do podjęcia kroków w kierunku bardziej przyjaznego dla środowiska - i społecznie odpowiedzialnego - modelu biznesowego salonu. Demonstracje wizualne i przyjazne dla środowiska wskazówki dotyczące zrównoważonego rozwóju wyjaśnią, w jaki sposób przyjąć zrównoważone podejście, spełniając jednocześnie wymagania świadomego konsumpcjonizmu. Dzięki podejściu „czyń dobrze, czuj się dobrze”, uczestnicy procesu będą mieli okazję do poznania w praktyce korzyści jakie Refill Bar Authentic Beauty Concept przynosi środowisku, klientowi i salonowi.

Aby uczcić pomyślne ukończenie szkolenia, każdy uczestnik otrzyma certyfikat Authentic Beauty Concept.

Hydrate

Zrównoważony Rozwój wśród naszej Społeczności

W ramach naszej wspólnoty odbywa się już wiele wspaniałych inicjatyw. W paryskim salonie naszego globalnego advocate'a - Ismérie, włosy po strzyżeniu są przekazywane pacjentom cierpiącym na raka, którzy doświadczyli utraty włosów. 

Hydrate

Nieustannie poszukujemy bardziej zrównoważonych możliwości i inicjatyw oraz jesteśmy podekscytowani tym, w jaki sposób pomogą nam one wzmocnić i rozwinąć nasz brand i ruch #authenticbeautymovement w ciągu najbliższych kilku lat.

#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W ATELIER ISMÉRIE

Dla Ismérie, naszej Globalnej Advocate marki, zrównoważony rozwój stał się bardzo ważny w ciągu ostatnich lat. Dowiedz się więcej na temat podejmowanych wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju w jej Atelier Ismérie w Paryżu.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W ATELIER ISMÉRIE
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ PRAKTYKI W SALONACH
#AUTHENTICBEAUTYMOVEMENT

ZRÓWNOWAŻONE INSPIRACJE

Globalna Kreatywna Advocate marki Hester Wernert-Rijn opowiada o zrównoważonych markach odzieżowych, które ją inspirują.

ZRÓWNOWAŻONE INSPIRACJE
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ PRAKTYKI W SALONACH
Hester Wernert-Rijn
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Hester Wernert-Rijn

Nasza Globalna Advocate marki wyjaśnia co zrównoważony rozwój znaczy dla niej oraz w jaki sposób wdraża aspekty i zasady zrównoważonego rozwoju do swojego salonu.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ PRAKTYKI W SALONACH

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF