VEGAN BLOW-DRY

VEGAN BLOW-DRY

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, jesteśmy przekonani, że mniej znaczy więcej. Dlatego wierzymy w moc profesjonalnych usług Blow-Dry.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Dzięki uzyskanym w ten sposób wspaniałym i trwałym rezultatom Twoje włosy będą wyglądały lepiej przez dłuższy czas, a Ty możesz poświęcić go mniej na ich mycie i układanie. To z kolei oznacza mniejsze zużycie wody, energii, samych produktów oraz większe możliwości tworzenia różnorodnych fryzur.

Dobrze wykonana usługa modelowania (eng. Blow-Dry), która składa się z pielęgnacji, stylizacji i wykończenia fryzury, nie utrzymuje się na włosach tylko przez jeden dzień; stanowi doskonałą bazę dla wielu kolejnych stylizacji. Wydłuż początkowe rezultaty, śpiąc z włosami związanymi w luźny kok na czubku głowy, który pozwoli zachować objętość i gładkość fryzury. W ciągu kolejnego dnia lub dwóch możesz zmienić stylizację, tworząc na włosach fale i loki bez użycia ciepła, a następnie ponownie spiąć je w gładki kok przed kolejnym myciem. ​

Z Authentic Beauty Concept modelowanie włosów może być nie tylko ekologiczne, ale również całkowicie wegańskie dzięki naszej kolekcji pięknych, wielofunkcyjnych produktów do stylizacji i wegańskiej szczotce do włosów. Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić swoją naturalną teksturę, zmienić wygląd, wybierając gładką fryzurę, dodać sprężystej objętości czy uzyskać luźne, swobodne fale, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby bez większego wysiłku wykończyć fryzurę, podkreślając ją w taki sposób, by jednocześnie wyrażała Twój prawdziwy charakter.

Nic nie może się równać z uczuciem, gdy wychodzisz z salonu ze świeżo wymodelowanymi włosami; ich sprężystość, połysk i trwałe, profesjonalne wykończenie pomagają ożywić Twoje strzyżenie i kolor oraz dodają Ci niezrównanej pewności siebie. I chociaż zawsze będziemy uwielbiać profesjonalne stylizacje, to teraz możesz odtworzyć modelowanie z salonu w domu, dzięki naszej wegańskiej szczotce do włosów opracowanej wraz z fryzjerami z naszej społeczności #authenticbeautymovement i dostępnej do kupienia w salonach Authentic Beauty Concept. Nasza społeczność wypróbowała i przetestowała tę szczotkę, by całkowicie stracić dla niej głowę, a teraz i Ty możesz zainwestować w swój egzemplarz, aby samodzielnie osiągać wspaniałe efekty końcowe. Poproś swojego fryzjera, by udzielił Ci lekcji modelowania włosów i pokazał, w jaki sposób tworzyć Twoje ulubione stylizacje w domu.

By doskonale wymodelować włosy, potrzebujesz również odpowiednich produktów. Ze względu na nasze zrównoważone podejście nasze produkty do stylizacji są wielozadaniowe – oznacza to, że możesz użyć ich mniej, aby osiągnąć więcej, a także że wolno je ze sobą mieszać i łączyć dla uzyskania wszechstronnych rezultatów. Niektóre z nich możesz stosować nie tylko do włosów, ale również do skóry! Twój fryzjer może Ci pokazać, które produkty są najlepsze dla Twojego rodzaju włosów i wybranej stylizacji, a także w jaki sposób należy je ze sobą łączyć, aby uzyskać indywidualne wykończenie. Dzięki wegańskim, zatwierdzonym przez PETA formułom i opakowaniom wielokrotnego użytku, które nadają się do recyklingu, nasze produkty umożliwiają wdrożenie bardziej świadomego stylu w salonie i w domu.

Niezależnie od tego, czy klientki Twojego salonu chcą podkreślić naturalną teksturę swoich włosów, nadać fryzurze gładkość, dodać włosom sprężystości czy też uzyskać fajne, zmierzwione fale, oferta usług wegańskiego modelowania AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT obejmuje szereg opcji podkreślających naturalne piękno włosów Twoich klientek.

PROSTE

Zupełnie proste włosy z delikatnym ruchem na końcach. Prawdziwie ponadczasowa doskonałość o lśniącym, gładkim i lekkim wykończeniu.

​ Podczas usługi Memento Ekspresowe Odstresowanie włosy zostają oczyszczone Chłodnym Szamponem Nabłyszczającym i zostaje na nie rozpylona Odżywka Odbudowująca w Sprayu; aplikacja odświeżającej Wody Wzmacniającej do włosów i twarzy zapewnia orzeźwiające przejście do zabiegu stylizacji. Podczas suszenia i prostowania włosów nasz Doskonały Primer zapewnia elastyczną kontrolę i ochronę przed wysoką temperaturą, a w połączeniu z naszą wegańską szczotką nadaje fryzurze kształt. Na zakończenie, nasz Lekki Krem do Rąk i Włosów zapewnia piękne, przyjemne w dotyku rezultaty – produkt ten może być również stosowany do zmysłowego masażu dłoni, a także jako wielozadaniowy kosmetyk, który możesz mieć zawsze przy sobie.

PROSTE
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Vegan Blow-Dry

OBJĘTOŚĆ

Fryzura high fashion o imponującej objętości, którą można dostosować do pożądanego poziomu, by uzyskać efekt pełnych sprężystości włosów i delikatnego wykończenia. ​

Tutaj usługa Memento Ekspresowe Odstresowanie bazuje na lekkiej gamie produktów z serii Amplify, aby nadać włosom objętości już podczas ich mycia. W trakcie stylizacji Doskonały Primer i Pianka Wzmacniająca pomogą odpowiednio przygotować włosy i uniosą je u nasady, by następnie zastosować Nude Puder w Sprayu dla nadania fryzurze natychmiastowej, naturalnie wyglądającej objętości.

OBJĘTOŚĆ
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Vegan Blow-Dry

FALOWANE

Stylizacja podkreślająca naturalny ruch włosów. Swobodna, lekka, łatwa i niezobowiązująca fryzura zapewniająca luźny, nonszalancki, plażowy look.

​ Aby dogłębnie odżywić i nawilżyć włosy, usługa Memento Ekspresowe Odstresowanie została wykonana w połączeniu z gamą produktów z serii Hydrate. Chcąc stworzyć lub podkreślić naturalnie wyglądające fale, Wzmacniająca Woda i Nymph Spray z Solą pomogą nawilżyć włosy podczas stylizacji, a jednocześnie nadadzą im ujarzmioną, zmierzwioną teksturę. Dla dopełnienia stylizacji, Airy Spray Teksturyzujący nadaje włosom swobodną, luźną objętość, a Ziarnista Pasta Woskowa dodaje im kształtu i separacji.

FALOWANE
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Vegan Blow-Dry

KRĘCONE

Włosy, które wzbudzają zazdrość dzięki doskonałemu połączeniu idealnie podkreślonych loków oraz przyjemnej w dotyku tekstury. Stworzone, by wyglądały naturalnie i sprawiały wrażenie uzyskanych bez większego wysiłku. ​

By stworzyć lub utrwalić najpiękniejsze loki, usługa Memento Ekspresowe Odstresowanie opiera się na produktach z linii Hydrate, które regenerują i rewitalizują włosy, dostarczając im idealną dawkę nawilżenia. Obejmuje również Balsam Nawilżający, który pomaga zniwelować puszenie się włosów i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi suszeniem suszarką. Podczas wykończenia fryzury, Airy Spray Teksturyzujący i Nymph Spray z Solą nadaje włosom przyjemną w dotyku teksturę, bez nadmiernego obciążania loków.

KRĘCONE
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Vegan Blow-Dry

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF