Inicjatywa WSPARCIE DLA FRYZJERÓW

Inicjatywa WSPARCIE DLA FRYZJERÓW

W związku z kryzysem związanym z wybuchem epidemii koronawirusa Authentic Beauty Concept oferuje wsparcie dla Globalnej Społeczności Fryzjerskiej poprzez 'HelpYourSalon.com' - stronę internetową, za pośrednictwem której lojalni klienci kupują vouchery, które będą mogły zostać wykorzystane po ponownym otwarciu salonów.

helpyoursalon

W obecnej sytuacji są ludzie, którzy będąc na pierwszej linii frontu walki z epidemią dają z siebie wszystko i którym chcielibyśmy za to podziękować - lekarze, ratownicy, pielęgniarki, laboranci, farmaceuci, strażacy, policjanci, strażacy, sprzedawcy żywności, piekarze, kasjerzy i wielu, wielu innych. Są też inni, którzy stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i dobro swojego otoczenia, zostają w domu. Do tej grupy należą salony fryzjerskie na całym świecie, które zostały zmuszone do zamknięcia się, aby chronić swoich pracowników i klientów. Niestety oznacza to, że dla wielu z nich strumień dochodów jest obecnie zerowy. Jesteśmy solidarni z globalną społecznością fryzjerską dlatego chcemy ją wspierać i inspirować, aby przedsiębiorstwa i miejsca pracy zostały utrzymane. Jednym ze sposobów jest HelpYourSalon.com - inicjatywa wsparcia dla fryzjerów, w ramach której klienci mogą teraz kupić vouchery do Twojego salonu i skorzystać z nich po jego ponownym otwarciu w przyszłości.

HelpYourSalon.com - jak to działa i w jaki sposób klienci mogą wspierać salony?
 

Salon to coś więcej niż tylko usługi; poza tworzeniem pięknych fryzur, fryzjerzy to także przyjaciele i terapeuci. Fryzjerzy są po to, aby pomagać świętować ważne życiowe wydarzenia; budować pewność siebie w dobrych i złych chwilach. W lokalnych społecznościach fryzjerzy pielęgnują długotrwałe relacje ze swoimi klientami, są zawsze do ich dyspozycji gdy jest to dla nich ważne. Żyjemy obecnie w trudnych czasach, w których salony są zamknięte, a fryzjerzy nie są w stanie robić tego, co kochają i umieją najlepiej. Mamy do czynienia z sytuacją, która stwarza realne ryzyko utraty naszego salonu i naszego fryzjera.

Marka Authentic Beauty Concept nawiązała współpracę z HelpYourSalon.com, aby zapewnić bezpłatną platformę do sprzedaży voucherów; zaprojektowaną, aby pomóc biznesom, takim jak salony i niezależni fryzjerzy, przetrwać okres zamknięcia, dostarczając im natychmiastowego przypływu gotówki. Konfiguracja jest szybka i prosta:

  • Nie trzeba posiadać sklepu online
  • Łatwa rejestracja w mniej niż 2 minuty
  • Wystarczy połączyć istniejące lub założyć nowe konto PayPal
  • Całkowicie za darmo - bez opłat rejestracyjnch i transferowych
  • Personalizowanie voucherów dla różnego rodzaju usług, produktów lub datków
  • Przychody ze sprzedaży zostają przekazane bezpośrednio na konto fryzjera w PayPal - bez pośredników i bez opóźnień
  • Poinformuj swoich klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych, WhatsApp i innych

Lojalni klienci mogą kupić vouchery, które będą mogli wykorzystać po ponownym otwarciu salonu. Salony mają możliwość zaoferowania zniżek na zakupione z wyprzedzeniem usługi, aby zachęcić do skorzystania z programu - lub alternatywnie, salony mogą poprosić klientów, którzy przez dłuższy czas nie odwiedzali salonu o datek tzw. "zadośćuczynienie za brak wizyt".

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF