WIERZYMY W AUTENTYCZNE PIĘKNO

WIERZYMY W AUTENTYCZNE PIĘKNO

Authentic Beauty Concept to holistyczna marka premium współtworzona z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna. Poznaj nasze wartości.

#AuthenticBeautyMovement
#MYBELIEF
NOWA DROGA DO AUTENTYCZNYCH WŁOSÓW

No results were found
Świadoma pielęgnacja zaczyna się od skóry głowy

Świadoma pielęgnacja zaczyna się od skóry głowy

Poświęcamy sporo czasu i wkładamy wiele wysiłku w pielęgnację skóry naszej twarzy i ciała. Dlaczego więc przestajemy, gdy docieramy do skóry głowy, skoro jest ona równie ważna jak skóra reszty ciała? Nasza nowa Galaretkowa Maska Nawilżająca ma orzeźwiająco lekką konsystencję oraz skutecznie nawilża skórę głowy i włosy dzięki połączeniu Spiruliny i Aloesu. Rozkoszuj się chwilą uważności, przemieniając proces mycia włosów w rytuał mini spa.

Produkty
Podkreślaj autentyczne piękno w każdym momencie

Podkreślaj autentyczne piękno w każdym momencie

Nasza nowa, wielozadaniowa Wzmacniająca Woda i Lekki Krem do Rąk i Włosów zostały starannie opracowane, aby jeszcze bardziej wzbogacić i podkreslić autentyczne piękno w każdym momencie. Rozpyl Wzmacniającą Wodę na włosy lub twarz, kiedy tylko potrzebujesz odświeżenia lub zwilżenia włosów, aby szybko je przestylizować i nadać im blasku. Niezależnie od tego, czy rozprowadzisz produkt na długości włosów, czy też wmasujesz go w skórę, aby wykonać niezwykle kojący masaż dłoni, nasz Lekki Krem do Rąk i Włosów zapewnia optymalne dla fryzjerów rezultaty pielęgnacyjne, sprawiając, że włosy i skóra stają się przyjemne w dotyku.

Produkty

#Authentic­Beauty­Movement
#MYBELIEF