SEZON PREZENTOWY

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT I PEGGY GOU
PREZENTUJĄ ŚWIĄTECZNE ZESTAWY UPOMINKOWE

COMMUNITY

Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania bliskich. Celebruj sezon świąteczny z przyjaznymi dla środowiska prezentami dzięki naszej ofercie zestawów upominkowych do pielęgnacji i stylizacji włosów, sygnowanej przez renomowaną DJ-kę, ikonę stylu i obecną twarz Authentic Beauty Concept, Peggy Gou.

You need to accept cookies to play this video

W tym roku Authentic Beauty Concept oferuje dwa warianty wyjątkowych zestawów upominkowych, które idealnie sprawdzą się jako świąteczny prezent dla każdego, kto ceni sobie zarówno piękno, jak i troskę o środowisko. Zamknięte w luksusowej, powstałej ze zrównoważonych materiałów kosmetyczce z podpisem Peggy Gou: gotowy zestaw Hydrate&Scrub oraz możliwość stworzenia własnego zestawu składającego się z dowolnych, ulubionych produktów marki!

Przedpremierowy świąteczny debiut naszego peelingu do skóry w zestawie

Ekskluzywny zestaw Hydrate&Scrub to idealny wybór dla osób, które chcą zadbać o nawilżenie nie tylko włosów, ale również skóry. Zawiera kultowy szampon i odżywkę z linii Hydrate oraz naszą nowość, dostępną wyjątkowo jeszcze przed premierą, Zmysłowy Kremowy Peeling. Dzięki botanicznej mieszance adaptogenów i masła Shea, ten kremowy peeling delikatnie złuszcza skórę głowy, ciała i twarzy, jednocześnie równoważąc poziom nawilżenia skóry. Usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia, nagromadzone produkty i złuszczone komórki bez podrażnień, zapewniając uczucie odświeżenia i zmiękczenia.

You need to accept cookies to play this video

Zestaw Upominkowy Hydrate & Scrub
Zestaw prezentowy Hydrate & Scrub zawierający Szampon Nawilżający, Odżywkę Nawilżającą oraz Zmysłowy Kremowy Peeling, zapakowany w luksusową kosmetyczkę ozdobioną podpisem Peggy Gou.

Spersonalizowany zestaw prezentowy dopasowany do indywidualnych potrzeb

Stwórz własny zestaw dla siebie lub swoich najbliższych i samodzielnie wybierz produkty, które się w nim znajdą! Możesz wybrać dowolne produkty do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów, które najlepiej odpowiadają potrzebom obdarowanej osoby. Przy zakupie minimum dwóch produktów Authentic Beauty Concept otrzymasz w prezencie kosmetyczkę sygnowaną przez Peggy Gou, aby zamówione kosmetyki zamienić w wyjątkowy prezent.

Nasze zaangażowanie w dawanie prezentów, które mają znaczenie

Zainspirowani sezonem świątecznego dzielenia się i obdarowywania oraz aby uhonorować naszą współpracę z Peggy Gou, zobowiązaliśmy się do przekazania darowizny w wysokości 20 000 EUR na wsparcie programu ISM (Institute for Sound and Music) Artist in Residence w 2024 r., pomagając tym, którzy nie są w stanie utrzymać się finansowo, aby mogli rozwijać swój artystyczny potencjał. Tak jak Peggy Gou wykorzystała swoje kreatywne talenty, aby inspirować i zachwycać publiczność, tak ta darowizna wesprze pozycję wschodzących artystów ze społeczności ISM, zapewniając im środki do pokonania ograniczeń finansowych oraz przyspieszając rozwój ich kariery.

Zestaw upominkowy od Authentic Beauty Concept to idealny sposób, aby obdarować bliskich prezentem, który jest jednocześnie piękny, praktyczny i ma znaczenie. Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się radością dawania prezentów w okresie świątecznym!

#AUTHENTIC­BEAUTY­MOVEMENT
ABOUT